MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 10381063
*
nr 1038 1063
Stolar
4 st, 50/60-tal, Teak / rotting
Utrop:
2.000 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2016
kl 18:09:38
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/5 16:40:46
1
Vinnande bud
16/5 18:05:19
1
justering av budtak
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar rotting stol stolar teak teakmöbler trä
-
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
4095 Fåtölj
+ fotpall, Penilla, Bruno Mathsson (1907-1988), Sv..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:14
-
4257 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige.
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:06
-
5199 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Farmor
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:50
-
5090 Fåtölj
Howard modell
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:35
-
5028 Fåtölj
Yngve Ekström (1913-1988), Sverige, Lamino, Swedes..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:01
*
Stolar
Läs mer om 50/60-tal
nr 1038 1063
Stolar
4 st, 50/60-tal, Teak / rotting
Utrop: | 2.000 kr |
---|---|
Såld: | 800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
9/5 16:40:46 | 1 | Vinnande bud |
16/5 18:05:19 | 1 | justering av budtak |
- Tema
16 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar rotting stol stolar teak teakmöbler trä
-
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47 -
4095 Fåtölj
+ fotpall, Penilla, Bruno Mathsson (1907-1988), Sv..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:14 -
4257 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige.
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:06
-
5199 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Farmor
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:50 -
5090 Fåtölj
Howard modell
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:35 -
5028 Fåtölj
Yngve Ekström (1913-1988), Sverige, Lamino, Swedes..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:01